Łuszczenie skóry na uchu

Witam! Od kilku miesięcy w przedsionku ucha łuszczy mi się skóra.Objawia sie to żółtawym strupkiem który z czasem się powiększa.Dermatolog przepisał mi maść Pimafucort,jednak nie rozwiązało to problemu tylko lekko złagodziło.Czym jest moja dolegliwość i jak się jej pozbyć? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło spodziewanego efektu to konieczna będzie wizyta kontrolna u dermatologa. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.