Dlaczego 12-latka ma siwe włosy?

Mam 12 lat, ważę 61,9 kg i mam 159 cm wzrostu lub 160. Mam włosy koloru kasztanowego. I mam siwych parę włosów. Co zrobić? Są zauważalne. Za mało witamin, a za dużo stresu? Czy co? Proszę o szybką odpowiedź. Jak się ich pozbyć?

Witam!

Myślę, że to pytanie powinnaś skierować do dermatologa. Ciężko stwierdzić, co tak naprawdę jest Twoim problemem. Do tego konieczna jest wizyta u lekarza. Być może są to po prostu zmiany powstałe na skutek intensywnego promieniowania słonecznego w czasie wakacji.

Pozdrawiam