Łuszczenie się skóry twarzy a dobór podkładu

witam, mam problem ze skórą, nie chodzi o to,że mam trądzik tylko chciałabym zapytac z jakiej firmy wybrać podkład gdyż tutaj za granicą nikt nie potrafi mi pomóc. chodzi o to,że na nosie i na policzkach strasznie łuszczy mi się skóra, z podkładem to wygląda strasznie,używam peelingów, kremów nawilżających ale mam wrażenie,że tu problemem jest podkład, obecnie mam vichy dermablend. już nie wiem co mam robić a bez podkładu to ja z domu się nie ruszam.proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy zadbać o prawidłową pielęgnację skóry warzy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ocenie zmian wdroży odpowiednią terapię