Stosowanie maści Biseptol

Mąż dostał od lekarza receptę na maść z biseptolem do smarowania penisa. Moje pytanie dotyczy tego w jaki sposób prawidłowo powinno się ją rozsmarowywać. Np. czy także żołądź po zsunięciu napletka?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, smarować należy przede wszystkim miejsca z widocznymi śladami infekcji i ich okolice.
Jeżeli zmiany są zlokalizowane na żołędzi, to wspomniana reguła jest również aktualna.