Co zrobić by nie mieć rozstępów?

Nazywam się Karolina i mam wielki problem ponieważ ostatnio zauważyłam że mam rozstępy na nogach (w okolicach ud i kolan) co zrobić by one zniknęły? Czy powinnam się tego wstydzić?
ponad rok temu

Witam,

Rozstępy niestety pozostaną.
Można jednak sprawić, by były mniej widoczne.
Na rynku jest wiele preparatów kosmetycznych przeznaczonych do tego celu.
Przy dyspozycji większą ilością funduszy, może Pani sobie pozwolić na przykład na zabieg biodermogenezy.
Po kilku seriach rozstępy stają się płytsze, bledsze i mniej widoczne.
Aby zmniejszyć ryzyko powstania nowych zmian skórnych, powinna Pani unikać gwałtownego przybierania na wadze i szybkiej jej utraty.

Pozdrawiam