Domowe sposoby na pozbycie się rozstępów

Czy można pozbyć się rozstępów sposobem domowym? Jeśli tak to jakim?

Niestety domowe sposoby nie są skuteczne w walce z rozstępami. Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną metodą w leczeniu rozstępów. Najlepiej stosować w tym przypadku techniki łączone np. seria zabiegów Dermapen z osoczem plus preparat PRX-T33. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Procedurę leczenia dobiera się indywidualnie do pacjenta w trakcie kwalifikacji do zabiegu do czego zachęcam.

Witam
Niestety już powstałe rozstępy trudno zmniejszyć domowymi sposobami. Preparaty na rozstępy czy specjalne olejki mogą działać raczej zapobiegawczo. Najbardziej skuteczne sposoby leczenia to laser frakcyjny CO2 najlepiej z zabiegami osocza bogatopłytkowego oraz radiofrekwencja mikroigłowa.