Czy brak fluoru w paście jest wskazany przy szczoteczce sonicznej?

Witam od dziś noszę aparat ortodontyczny i mam w domu szczoteczke soniczna. Do takiej szczoteczki znalazlem specjalna paste tylko pisze ze nie ma w niej fluoru. Pytanie czy to dobrze czy źle?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zapytać o to swojego stomatologa, który udzieli Panu potrzebnych informacji. Pozdrawiam!