Wrażliwe dziąsła a stosowanie odpowiedniej pasty do zębów

Witam, pisze do państwa z pytaniem. Jaką szczoteczke i paste do zębów polecają państwo. Mam bardzo wrażliwe dziąsła i gdy myje zeby zawsze pluje krwią. Dodam że,że zacząłem już leczyć zęby a do wyrwania mam jeszcze 4, chciał bym ratować to co się da aby potem nie miec problemów ze zdrowiem. Dlatego proszę o szybką opinie .

Krwawienie dziąseł jest spowodowane złogami kamienia nad i pod dziąsłowego. Konieczna higienizacja i leczenie Vector oraz dokładna diagnostyka. Szczoteczka soniczna najlepiej oczyszcza zęby.