Czy po wyrwaniu szóstek można przesunąć pozostałe zęby?

Witam, Niestety przez swoje zaniedbania moje dwie szóstki są do wyrwania. Zastanawiam się czy możliwe jest by ortodonta przesunął ósemki, które są zdrowe i oczywiście siódemki w stronę piątek? Pozdrawia i dziękuję

W dużym stopniu zależy to od tego czy są to górne czy dolne szóstki. Z górnymi na ogół nie ma problemu. Mezjalizacja (tak się owo przesuwanie do przodu) dolnych trzonowców często kończy się niepowodzeniem. Pozdrawiam