Czy przerwy w kuracji mają wpływ na jej skuteczność?

Witam, jestem podczas kuracji izotekiem, aktualnie to mój ósmy miesiąc przyjmowania leku. Moje pytanie jest następujące: czy jeśli podczas kuracji robiłem kilkudniowe przerwy od izoteku (np. z powodu nadmiernego przesuszenia, zaczerwienienia twarzy) czy takie przerwy mają wpływ na skuteczność kuracji?

Dzień dobry, kilku dniowe przerwy mogą mieć wpływ na efekt kuracji, ale ta kilkudniowa przerwa nie sprawi również ze skóra będzie bardziej nawilżona czy mniej wrażliwa. O ten aspekt powinien Pan zadbać na codzień od środka i wewnątrz.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska