Czy uczucia partnera są uczciwe?

nie rozumiem zachowania mężczyzny, który wyznał mnie miłość, pisał, że mnie pragnie i interesuje mną się, przyjedzie do mnie zagranicy, a często nie odpowiada na moje pytania, albo nie odpisuje w ogóle. Ciągle pisze o seksie, mało o sobie pisze. Ignoruje mnie, nie umiem z nim rozmawiać. Nie wiem co robić?Nie wiem, czy jego uczucia są szczere. Poznaliśmy się na portalu randkowym. Kiedyś zapytałam go czy nadal ma tam profil randkowy, a on zaprzeczył że nie ma. ( tu mnie okłamał).

.za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry. Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy uczucia tego mężczyzny są prawdziwe, jednak z Pani krótkiego opisu wynika, że można mieć wiele wątpliwości. Pisze dużo o seksie, nie usunął portalu randkowego,nie odpowiada na wszystkie pytania - istnieje spore prawdopodobieństwo, że prowadzi kilka takich relacji równolegle. Pozdrawiam.