Lęk przed wymiotowaniem w miejscach publicznych

Bardzo boję się wymiotów, sprawdzam wszystko dokładnie, kilka razy zanim to zjem. Na samą myśl o wymiotach robi mi się nie dobrze, przy czym bardzo się denerwuję, zaczynam płakać, mam drgawki, nie mogę się skupić na niczym innym. Często nawet ze strachu, by nie zwymiotować przyjmuje tabletki na chorobę lokomocyjną. Ten lęk jest wstrętny, ciężko z nim normalnie funkcjonować, muszę wielu rzeczy sobie odmawiać, nie zjem nic w restauracjach. Przez to bardzo schudłam. Czy jest na to sposób?

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza