Związek i brak uczuć ze strony partnera

Witam jestem od dwóch lat w związku z chłopakiem który na początku znajomości potrafił pokazać iż ma uczucia teraz to się zmieniło rozumiem wahania jeśli się jest nastolatkami ale my mamy powyżej 30 ki mówi że kocha a ja mu nie wierze, nie przutula a mi tego brakuje nie rozmawia ze mną o moich sprawach o moich głupotach za to ma czeste wybuchy złości że wszystko źle robię źle potrzymuje śrubokret źle smażę cebule to chyba nie jest normalne podejrzewam że po prostu jest ze mną z wygodnictwak

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Zachowanie Pani partnera może mieć różne przyczyny i nie pisze Pani nic mogłoby na nie wskazywać. Najlepiej szczerze porozmawiać o Pani spostrzeżeniach i uczuciach z Pani partnerem. Odpowiedź na Pani pytanie może mu jednak sprawić trudność. Jeśli to będzie potrzebne możecie Państwo zatem skorzystać z pomocy terapeuty zajmującego się problemami par.

http://www.gabinetzmian.pl