Wątpliwości związane z uczuciem do chłopaka

Proszę mi powiedzieć, czy jestem jakaś nienormalna, bo od 6 miesięcy jestem w związku, który niestety musiałam przerwać na 2 miesiące z powodu wyjazdu na wakacje. Jest to naprawdę cudowny chłopak, wiem,że mu zależy i mi (przez większość czasu) też na nim zależy. Napisałam, że przez większość czasu, bo mam parę dni w miesiącu, że nie jestem pewna tego uczucia, a czasem nawet mam ochotę z nim zerwać. Czy coś jest ze mną nie tak? Zapewniam, że nikt inny mi się nie spodobał, ani nic z tych rzeczy.

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała zależy Pani i nie zależy na chłopaku.

Według mnie potrzebuje Pani czasu, na dotarcie do samej siebie...i zastanowienie się, czego Pani obecnie potrzebuje.

Życzę Pani inspiracji,
Irena Mielnik-Madej