Jak się odkochać i zapomnieć?

Jestem na etapie odkochiwania się w byłyej swojej miłości odnalezionej po 28 latach. jest muzykiem, ma 2-gą żonę , którą notorycznie zdradza uprawiając seks z kilkoma kobietami na ,,zakladkę ,, ( 2-3 z przerwami ). Wpadłam na to zmuszając go do szczerej rozmowy : też byłam ta 2-3 cią ale z daleka (Wroclaw-Warszawa) najpierw mówil , ze nie może zyć bez seksu -żona nie za bardzo lubi -a teraz szuka milosci ale żony nie opusci są 22 lata -bez dzieci. kocham, cierpię zerwałam ..co mam robić ??

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Szanowna Pani,

warto przemyśleć, co Pani czuje że traci (pozytywnego!) nie wikłając się w ten związek. Może te przemyślenia spowodują, że będzie Pani łatwiej pogodzić się z tą decyzją? Niemożność "odkochania się" to w pewien sposób komunikat, że nie chcemy czegoś stracić. Czasem złudzeń, nadziei lub okazji do ekscytujących chwil a niekoniecznie samej osoby zwłaszcza, jeżeli widzimy w niej rażące dla nas zachowanie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org