Dlaczego włosy na nogach rosną mi tak słabo?

Mam ogólny problem z owłosieniem na ciele. Występuje normalnie pod pachami, od pępka do krocza, ale na nogach tylko sporadycznie, tak samo na rękach. Czy coś można poradzić na to?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety charakter naszego owłosienia jest uwarunkowany genetycznie. Jest to kwestia bardzo indywidualna i zmienna. U każdego przebiega inaczej.
Być może z biegiem czasu pojawi się większe owłosienie na kończynach dolnych natomiast nie da się tego przewidzieć, ani przyspieszyć. Proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli w pozostałych obszarach wszystko przebiega bez zaburzeń proszę się nie martwić.

Pozdrawiam