Jak poprawić swój sposób mówienia?

Mam bardzo cichy i niewyraźny głos. Połowa tego co mówie do innych ludzi po prostu nie dociera, zawsze musze coś powtarzac. Bardzo mi to przeszkadza i utradnia życie. Szczególnie towarzyskie. Z tego powodu zaczynam popadac w depresje bo nie lubie siebie za to. Mam pytanie do logopedów, ludzi zajmujących emisją głosu. Czy w wieku 23 lat jestem w stanie coś trwale zmienic w swoim stylu wysławiania sie? Czy pracowali Państwo z ludźmi w tym wieku i podobnymiproblemami? Jakie były rezultaty? Warto zacząc współprace z logopodą?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie jest za późno, na to, by podjąć pracę rozwojową nad Sobą i ze Sobą, po to by w sposób świadomy/sprawczy wpływać na swoje zadowalające funkcjonowanie.

Myślę, że również praktyczne treningi z autoprezentacji/wyrażania Siebie (do rozważenia) mogłyby dla Pana okazać się przydatne.

Serdeczności i Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605