Stosowanie soli gorzkiej do kąpieli

Dzień dobry! Mówi się, że najlepiej używać soli gorzkiej (epsom) do kąpieli. Czy podobny efekt detoksykujący mogę osiągnąć przemywając twarz tego typu solą rozpuszczoną w wodzie, zamiast kąpieli? Czy może to być także woda letnia (z taką solą)- czy przy wodzie letniej działanie detoksykujące na skórę będzie raczej znikome?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.