Jaki zabieg kwasowy wybrać?

Dzien dobry.Prosze o porade zastanawiam sie nad seria zabiegow kwasami. Kwasy nad ktorymi sie zastanawiam to firma the Ordinary aha 30 bha 2 peeling solution lub 40 procentowy kwas migdalowy AHA kwas laktobionowy-Bielenda.Mam 35 lat cere tradzikowa z rozszerzonymi porami i przebarwienia posloneczne jak i hormonalne-pociazowe.Ktory kwas da lepszy efekt.Prosze o porade bo nie chce sie rozczarowac jak w ubieglym roku gdzie stosowalam rowniez kuracje kwasowa w gabinecie kosmetycznym i seria 8 zabiegow nie przyniosla oczekiwanego efektu. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie może Pani oczekiwać zbyt wiele od domowej pielęgnacji - służą one raczej podtrzymaniu efektów terapii gabinetowych. Warto skonsultować się z doświadczonym lekarzem, osobiście często zalecam pacjentom laser co2, celem zniwelowania widoczności porów skóry, ograniczenia łojotoku, korekty blizn i przebarwień.