Kiedy powinnam wyrwać ząb mleczny przed założeniem aparatu?

Witam, za tydzień tzn 8.08 mam mieć zakładany aparat na górę, do tego czasu muszę wyrwać jeszcze jednego mleczaka, czy nie ma znaczenia kiedy go wyrwę? Czy mogę zrobić to dwa dni przed założeniem aparatu?

Im krótszym okres pomiędzy ekstrakcją a założeniem aparatu tym większy może być Pani dyskomfort a podczas przyklejania zamków może dojść do krwawienia z zębodołu co może zakłócić wiązanie kleju. Pozdrawiam