Nadmierne pocenie się obniżające samoocenę

Odkąd pamiętam mam problem z nadmierna potliwoscia całego ciała, posladkow, twarzy, pleców i tak dalej. Na pachy działa etiaxil, ale też nie na długo (ok 2 miesięcy). Dermatolog stwierdził, że taka moja uroda, ale muszę coś z tym zrobić. Bardzo mnie to ogranicza towarzysko, obniża samoocene. Co zrobić?

witam, mozna zrobić tarczycę, androgeny, wapń, morfologię, cukier- w celu dgn,.ew.przycyzn, jesli chce pani się diagnozować, bez wizyty u lekarza raczej się nie obędzie... pozdr