Ruszanie się zęba i koszty uzupełnień

witam moim problemem jest uzębienie górne. 1 I 2 lewą i 1 i 2 prawą mam koronki, stałe zęby mam tylko dwie trójki,reszta tez koronki po dwóch stronach . Niestety lewa trójka sie rusza i grozi jej wypadnięcie.Pytanie moje co moge zrobić aby te uzębienie było prawidłowe. I jakie to sa w przybliżeniu koszty. pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może sie Pani zglosic do stomatologa, ktory ma podpisana umowę z NFZ. Pozdrawiam