Bolesność głowy a ciśnienie krwi

Biorę leki na powyższone ciśnienie Amlopin 5mg,oraz Metocard 50md,dwa razy dziennie po jednej tabletce.Od dłuższego czasu ciśnienie mam ustabilizowane,jednak od kilku dni jest niskie114/65/71 106/68/71 . Nie wiem czy powinnam dalej brac na obniżenie ciśnienia.Mam jeszcze anemie biorą Tardyferon ,leki antykoncepcyjne.Dodatkowo w nocy mam dosyc silne zawroty głowy.Proszę o poradę

Piotr Pilarski

Takie ciśnienie jeśli nie jest problemem. Sugeruję dalej brać leki ewentualnie skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.