Co powinnam zrobić, aby uniknąć wysuszenia skóry?

W nowej pracy spędzam kilka godzin, nie wiem czy chodzi klimatyzacja i centralne na raz Ale problem jest taki, że po kilku godzinach mam bardzo wysuszoną twarz nie ważne czy mam makijaż czy też go nie mam Ale najczęściej jestem w makijażu i wygląda to naprawdę źle kiedy zaczyna mi się wysuszać twarz. Teraz moje pytanie co powinnam zrobić aby uniknąć tego wysuszenia, zacząć stosować jakiś konkretny krem czy może w pracy używać wody termalnej ? Proszę o jakiś wskazówki na temat pielęgnacji twarzy

Proszę spróbować kombinacji dobrego kremu nawilżającego np. La Roche-Posay Hydraphase Intense lub Iwostin Hydratia a do tego stosować wodę termalną. Jeśli te zalecenia nie przyniosą odpowiedniej ulgi można rozważyć zastosowanie mezoterapii igłowej koktajlem z kwasem hialuronowym, aminokwasami i witaminami, co powinno przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie.

Witam powinna Pani zadbać aby raz w tygodniu skórze wykonać peeling + maskę mocno nawilżającą . Do nawilżenia polecam krem Obagi hydrate lub kremy z La Roche Posay lub Bioderma. Aby długotrwale nawilżyć skórę można wykonać zabiegi mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym. Warto również zadbać o większe nawilżenie skóry od wewnątrz.

Dzień dobry,

Powinna Pani pamiętać nie tylko o nawilżaniu skóry twarzy, ale też o piciu odpowiedniej ilości wody, by nawilżyć się "od środka". Co do produktów do pielęgnacji, to bardzo często po lecie pacjenci mają problem z przesuszoną skórą. W tym wypadku warto udać się do specjalisty, który po obejrzeniu twarzy dobierze właściwy dla Pani zabieg nawilżający i dobierze właściwą pielęgnację domową. Z kremów do stosowania w domu polecam Obagi Hydrate i z Synchroline Hydratime Plus.

Pozdrawiam