Usunięcie macicy a sucha skóra

W miesiacu lutym mialam usunieta macice reszte mam zostawione.Od pewnego czasu mam uczucie wiecznie spietej twarzy,suchej..nic nie pomaga .Zauwazylam rowniez bardzo szybkie starzenie sie mojej skory.Czy jest jakaz zaleznosc miedzy ta operacja a moja sucha skora?Co moge zrobic Zaden krem mi nie pomaga...

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej . Po ocenie stanu skóry lekarz będzie mógł dobrać jak najlepsze metody lecznie. Najczęściej stosuje się zabiegi mezoterapii igłowej, kwas hialuronowy, botox, nici.