Cofnięty ząb a odpowiedni aparat na zęby

Mam delikatnie wsunięty, w sensie cofnięty jeden ząb (2), nie jest to bardzo widoczne. czy można takie skrzywienie wyleczyć zmianą płytki retencyjnej ( obecnie mam taką płytką, ale 2 tyg temu odkleiła mi sie z jednego zęba i chyba właśnie przez to ząb obok czyli ta dwójka uległa skrzywieniu ) ? Czy lepszy tu będzie ruchomy aparat na dół?

Aleksander Ropielewski

Konieczna jest ocena stanu miejscowego. Na tej podstawie będzie mozna podjąć decyzję.