Czy z ośrodka interwencji kryzysowej mogą korzystać osoby spoza okolicy?

Czy z ośrodka interwencji kryzysowego mogą korzystać osoby nie mieszkające w mieście w którym dany ośrodek się znajduje?Chodzi mi konkretnie o białystok, jestem ze wsi, a na stronie ich centrum przeczytałam,że mogą znaleźć tu pomoc mieszkańcy tego miasta. A co z takimi osobami jak ja? Mieszkam 20km od granic miasta..pozdrawiam.

Jak najbardziej może Pani skorzystać. W ośrodkach interwencji kryzysowej nie ma rejonizacji ani nie potrzeba skierowań.

Witam,
proszę pytać w konkretnym ośrodku, być może jest jakaś rejonalizacja, ale być może będzie mogła Pani skorzystać z pomocy, jeśli nie to może wskażą właściwy ośrodek. Zachęcam do próby kontaktu telefonicznego. W razie problemów czy dodatkowych pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam.