Jakie produkty do pielęgnacji twarzy mogę stosować?

Jestem facetem 50 lat. Mam cerę tłustą z tendencją do wrażliwej. Widoczne oznaki starzenia zmarszczki się pojawiają juz. Jakie produkty do pielęgnacji twarzy by pani polecała? W ogóle od czego najlepiej zacząć? Od umycia żelem twarzy? Jakiej firmy produkty by pani polecała?

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, aby odpowiednio dobrać pielęgnację domową, należałoby przyjrzeć się dokładnie Pana skórze i zebrać pełen wywiad. W przeciwnym wypadku niewłaściwa pielęgnacja może tylko pogorszyć stan skóry. Polecam udać się do kosmetologa. Pozdrawiam