Sposoby mocowania aparatu ortodontycznego

Witam, mam założony aparat ortodontyczny, estetyczny. Wydaje mi się jednak nieco dziwne, że zamki są przyklejone od piątki do piątki (a właściwie czwórki, gdyż jedna piątka została usunięta) oraz nie mam pierścieni ani rurek. Ufam swojej ortodontce, słyszałam same pozytywne opinie, jednak trochę mnie to niepokoi. Pozdrawiam

Witam. Bez znajomości Pani przypadku - jaki to rodzaj wady - nie jestem w stanie skomentować Pani przypadku. W razie wątpliwości zawsze może Pani zasięgnąć opinii w innym gabinecie. Dobra opinia na ogół nie bierze się z nikąd. Pozdrawiam