Zatkanie porów podkładem a szansa na przywrócenie promienności i gładkości cery

Witam, mam pytanie... jeśli zatkałam pory podkładem lub kremem ( zakładam, że to podkład, ponieważ odkąd zmieniłam stary na inny na policzkach mam kropeczki jakby nakłute szpilką) to jest szansa na przywrócenie promienności i gładkości cery ? od 2 tygodniu używam wszelakich peelingów i maseczek ale niestety nie widzę poprawy... czy może czas wybrać sie do dermatologa? z góry dziękuje za odpowiedź.

Niezbędna będzie osobista wizyta w gabinecie lekarskim z dokładnym wywiadem chorobowym oraz badaniem skóry. Znaczenie ma wygląd, lokalizacja zmian, a te cechy można ocenić w pełni jedynie w bezpośrednim kontakcie lekarz-pacjent.

Dzień dobry,

Pierwszy krok to konsultacja ze specjalistą. Po dokładnej analizie skóry będzie można zaproponować konkretne rozwiązanie.
Jednak biorąc pod uwagę opis Pani problemu, myślę, pożądane efekty może przynieść wykonanie kilku zabiegów złuszczających np mikrodermabrazji laserowej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam