Zmiana na wardze sromowej

Witam, na wardze sromowej zauważyłam zabarwienie tak jakby szaro-ciemne. Nawet nie wiem jak to opisać, ale jest to jakby taka plamka na początku wargi i bardzo mnie to niepokoi. Co to może być?

Witam! Niestety na podstawie krótkiego opisu nie można nawet wstępnie określić przyczyny zauważonej zmiany. Nie załączyła Pani żadnych szczegółowych informacji (od jak dawna zmiana jest widoczna oraz czy towarzyszą jej jakiekolwiek dolegliwości) jak również niemożliwe jest obejrzenie zmiany w związku z tym proponuję zgłosić się z problemem do ginekologa. Po zebraniu szczegółowego wywiadu oraz przeprowadzeniu badania ginekologicznego lekarz będzie mógł określić przyczynę. W tej chwili nie można nic więcej powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!