Badania przy problemach z zajściem w ciążę

Witam, ponieważ od roku nie mogę zajść w ciążę, lekarz skierował mnie na badania. Proszę o interpretacje wyników. FSH - 3,8 mIU/ml - faza folikularna (3,5-12,5), LH-3,94 U/I - faza folikularna (2,4-12,6), prolaktyna - 17,04 (3,24-29,12) ng/mL, TSH - 0,754 (0,49-4,67) uIU/mL.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prolaktyna, TSH - wyniki prawidłowe.

FSH, LH - wyniki prawidłowe dla fazy folikularnej cyklu miesięcznego.

Pozdrawiam