Ból ręki i omdlenia

Witam.Mam na imię Ewelina i mam 19 lat (rocznikiem) od kilku dni boli mnie lewa ręka od kilku dni od łokcia do nadgarstka. To zdarzenie jest drugie , pierwsze nastapilo 2 dni przed sylwestrem kiedy to 3 w nocu obudzilam sie z bolem potem przez 5 godz. nie spałam około 8.30 zemdlalam 2 razy ,pojechałam do przychodni tam lekarz powiedzial ze sie komorki rozszczepily i przepisał ketonal w tabletkach . co mam robic ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Diagnoza lekarska w odniesieniu do Pani wypowiedzi jest dla mnie niezrozumiała. Z pewnością wymaga Pani dalszej diagnostyki. Czy w obrębie przedramienia przeprowadzane były jakieś zabiegi operacyjne?