Depilacja okolic bikini i miejsc intymnych

Witam mam 22 lata.Chciałam bym mieć ogolną cipkę,bo mam cała przerosnietą włosami.A ostanio się goliłam golarka i mnie bolało. chciałam bym uzyc jakiegoś kremu,ze się pomaruje i włoski same odpadną,czy jest taki jakiś krem dla kobiet? prosze o pomoc, Violetta

Witam! Na rynku są dostępne pewne preparaty, które niszczą cebulki włosa po pozostawieniu kremu na kilka minut. Skuteczne i bezpieczne są również zabiegi depilacji laserowej.