Dermokosmetyki a zdrowie

Czy jest jakieś niebezpieczeństwo używania Dermokosmetyków Pharmann, ktoś Mi polecił, ale nie mam doświadczenia z tą firmą?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie można określić niebezpieczeństwa takiego produktu. Jeżeli będą niekorzystnie działały na Pani organizm proszę zrezygnować z ich używania.
Pozdrawiam

Dzień dobry, nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pańskie pytanie, ponieważ nie napisał Pan w jakim celu chciałby rozpocząć stosowanie powyższych dermokosmetyków. Większość produktów aptecznych nie powinna powodować niebezpieczeństwa, o ile będzie stosowana według wskazań i do odpowiedniego typu cery. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.