Możliwość wyleczenia wady za pomocą aparatu na zęby w przeciągu 14. miesięcy

Witam, Planuję założyć aparat na zęby - wada dolnych zębów mała, górnych zasadniczo też mała poza dwoma zębami. W górnym łuku ząb 2 wysunięty jest do przodu a ząb 3 do tyłu - wada ta jest duża. Mam pytanie: Czy można wyleczyć taką wadę w przeciągu 14 miesięcy? Jaki aparat jest najlepszy (metalowy czy samoligaturujący)? Czy można założyć dwa aparaty na jednej wizycie czy pierw jeden a następnie drugi a jak tak to dlaczego. Pozdrawiam - potencjalny pacjent :)

Dzień dobry, bez dokładniej diagnozy przyczyn powstawania wady zgryzu nikt nie powinien zadeklarować Panu jak, czym i jak długo powinno się leczyć Pana wadę zgryzu. Jak wygląda Pańska asymetria postawy? W jakim stanie znajdują się stawy skroniowo-żuchwowe? Czy płaszczyzna zgryzu jest równoległa do podstawy czaszki, czy jest przekrzywiona. Z jakim rodzajem asymetrii czaszki mamy do czynienia? W jakim ogólnym stanie zdrowia są Pana dziąsła, kości i cały organizm? A jeszcze parę pytań mam w rezerwie. Pozdrawiam