Przetłuszczenia skóry na nosie

Witam, jakiś czas temu miałem wypadek na Imprezie. W stanie nietrzeźwości koledzy pomalowali Mi nos Korektorem do zamazywania tekstu ( takim białym szkolnym ). Po usunięciu zaschniętego korektora przez miesiąc miałem suchą skórę i się łuszczyła. Smarowałem kremem Nivea. Po miesiącu suchość ustała. Teraz cały czas się przetłuszcza. Wystarczy 15 min i mam cały nos mokry. Stosowałem różne kremy i nic nie pomogło.

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z dermatologiem. Bez oceny zmiany skórnej trudno jest mi stwierdzić jakie postępowanie bedzie obecnie najwłaściwsze i co jest powodem Pańskich dolegliwości.