Co stosować na częste problemy z cerą?

Witam Mam na imię Paulina mam 21 lat mam wiecznie problem z cera bo wiecznie z twarzy schodzi mi skóra na czole i koło nosa tylko nie wiem już jakie kremy i żele na twarz stosować proszę mi jakoś doradzić bo może zły krem kupuje

Dzień dobry,

Jaki jest powód nadmiernego złuszczania skóry? Być może jest ona zbyt wysuszona? Proszę udać się na konsultację do kosmetologa, który zaproponuje odpowiednie zabiegi oraz pomoże dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę odwiedzić dermatologa, lekarz po konsultacji oceni stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi dla niej. Bardzo pomocne są również regularne peelingi aby pozbyć się łuszczącego naskórka oraz intensywne nawilżanie skóry.