Jak wyprostować te zęby?

Witam bylam na wizycie u ortodonty ktory stwierdzil ze mam przodozgryz I moze tylko zrobic kamuflarz gornych zebow czyli zalozyc aparat ortodontyczny tylko na gorny luk gdyrz gorne jedynki zachodza na siebie. Czy jest to dobry pomysl ? Po zalozeniu aparatu gorny luk cofnie sie do tylu a dolby zostanie w tej samej pozycji niewiem jaka mam podjac decyzjs zdecydowac sie na wyprostowaniu tylko gornych zebow ? Generalnie zgryz mam teraz dobry zawsze przezzkadzly mi tylko nachodzace na siebie gorne jedynki

Wada zgryzu to zwykle konsekwencja wady postawy, funkcjonowania układu odpornościowego, nieprawidłowości oddychania i połykania. Zgryz zamyka tę układankę "na klucz". Owe jedynki są skrzyżowane z jakiegoś powodu. Jeśli wynik leczenia ma być stabilny - warto zwrócić uwagę na pozostałe aspekty. Pozdrawiam