Jaki rodzaj mostu zębowego mogę mieć?

dzień dobry, czy możliwe jest wykonanie mostu protetycznego z pełni metalowego - nielicowanego akrylem ani ceramiką? chodzi o uzupełnienie braku z tyłu szczęki (górna 6), więc od estetyki dużo ważniejsza jest dla mnie cena, a niestety nie mogę pozwolić sobie na tradycyjny most lub implant. Z wyrazami szacunku

Dzień dobry, oczywiście można zrobić most metalowy. Zastępując mostem szóstkę, należy również oszlifować piątkę, która często bywa widoczna przy uśmiechu. Proszę również dokładnie przekalkulować koszty - mogą być niewiele mniejsze niż mostu porcelanowego. Można również zastanowić się nad