Silne napady lęku a stosowanie Xanaxu

Witam czy biorąc leki Kwetaplex xr 400mg i Parogen 20 mg, można brać doraźnie na silne napady lęku xanax sr 0,5 mg. Kiedyś własnie brałam już go doraźnie i zostało mi jeszcze dużo tabletek. Biorę ten Parogen już wiele tygodni, ale silne stany lękowe się jeszcze pojawiają raz na jakiś czas.

Jeśli lekarz zalecił brać doraźnie to może Pani go stosować, ale najważniejsze aby Pani poszła na psychoterapię i zmieniła swój styl życia. Trzeba pamiętać że leki pomagają w trudnych sytuacjach ale należy się nauczyć opanowywać lęki. Powodzenia