Stan aparatu ortodontycznego

Witam. Mam załozony aparat metalowy na gornej szczęce, mam metalowe ligatury tzw. Krewetki. Na wszystkich zamkach są one mocno zaczepione natomiast na jedej 2 cała ligatura się rusza ale trzyma się zamka i utrzymuje drut aparatu. Czy moze tak być? Rozumiem ze się obluzowala ale nie czuje roznicy w działaniu aparatu. Kolejna wizyte u ortodonty mam w styczniu i nie wiem czy czekać. Pozdrawiam

Jeśli poluzowana krewetka nie przeszkadza- nie rani śluzówki- sądzę, że może poczekać. Zawsze warto skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam