Stan po zabiegu powiększania wędzidełka penisa

Witam, dziś miałem zabieg powiększenia wędzidełka, czytałem na forum różne wypowiedzi na ten temat, niektórzy mają jakieś szwy po tym zabiegu ja nic takiego nie mam, mam włożony kawałek chyba to jakiś rodzaj waciku nasmarowany maścią.Chciałem zapytać czy wszystko jest dobrze zrobione, i czemu nie mam szwów ani oklejonego niczym penisa? A i jeszcze 1 pytanie, uprawiam sport, mam zawody, mecze, chodzę na siłownie, czy mogę normalnie funkcjonować czy w czymś to przeszkadza. Z góry dziękuje za odp.

Lek. Artur Jeliński Urolog

OPeracja wedzidelka w raczej jest zwizan z alozeniem szwo ktor pokilu dniach same sie rozpusczaja ,Przez 1-3 tygoni propnuje rezygnacje ze wiekszosci zajec sporowych i seksu.

Lek. Artur JeliĹski

Szanowny Panie,
szwy nie są problemem w codziennej aktywności fizycznej.
Zazwyczaj po 2-óch dniach pozabiegowych , przy prawidłowym odczynie gojenia rany może Pan wykonywać wszyskie ćwiczenia o jakich Pan pisze. Wyjatek- aktywność seksulana - tutaj musi Pan zolnić, do momentu 2-3 dni po usunięciu szwów.
Pozdrawiam, dr Wojciech Kawiorski