Ból paznokci po używaniu odżywki Eveline 8w1

Ból paznokci po używaniu odżywki Eveline 8w1. Od 4 dni bolą mnie paznokcie a właściwie pod paznokciem mnie coś Boli, odstawiłam odżywkę ale ból nadal jest. Na internecie pisze ze niektorym dziewczyna po tej odżywce odchodziły paznokcie od ciała -bardzo sie tego boje.czy powinnam isc do kosmetyczki po rade?

Witam serdecznie,
produkt należy stosować zgodnie z instrukcją, ale ze względu na skład (np. 2% formaldehydu) może dojść do reakcji alergicznej. Zalecane jest uprzednie wykonanie próby uczuleniowej. Dobrze, że zaprzestała Pani stosowania produktu. Czy kosmetyczka pomoże w tej sytuacji nie jestem przekonana. Natomiast zawsze może Pani udać się do dermatologa lub zastosować naturalną pielęgnację, np. olejowanie paznokci (połączenie np. oleju rycynowego, zawartości kapsułki z witaminą E i sokiem z cytryny) 2 razy dziennie.

Pozdrawiam,
ES