Czy bezpieczna jest depilacja bikini?

Czy laserowa depilacja okolic bikini jest bezpieczna? Chciałabym zmienić sposób depilacji stref intymnych z klasycznej maszynki, która powoduje podrażnienia na laser. Czy jest bezpieczna metoda w tym przypadku oraz czy istnieją jakieś przeciwskazania medyczne? Nadia 42

Witam, oczywiście do wykonania zabiegu laserem istnieje wiele przeciwskazania które są uwzględniane w wywiadzie przed zabiegiem. Jeśli nie ma przeciwskazan, zabieg jest bezpieczny.