Czy lekarz rodzinny może przepisać Trittico CR?

Witam serdecznie,Chciałam się zapytać czy jest możliwość, aby lekarz rodzinny przepisał mi tabletki trittico CR, ponieważ mi się kończą, a nie mam możliwości udać sie do specjalisty u którego wcześniej byłam.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Lekarz rodzinny jak najbardziej może Pani wypisać lek, ale jeśli nie doniosła Pani zaświadczenia od specjalisty, lek będzie wypisany na 100%.