Czy można spokojnie zastosować do jednego zęba bloczek matowy, a do drugiego nie?

Dzień dobry, Chcę poprawić estetykę dwóch jedynek górnych. Jedna jest po leczeniu kanałowym i jest już ciemniejsza, druga jest żywa, ale korona pękła w wyniku urazu. Chciałbym założyć korony, które wyglądałyby tak samo a mam obawy o ten martwy ząb. Czytałem, że można zastosować matowy bloczek podbudowy cyrkonowej, ale czy w tej sytuacji również taki matowy powinien być zastosowany do tej drugiej jedynki? Czy można spokojnie zastosować do jednego zęba bloczek matowy a do drugiego nie?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze aby koniecznosc byla stosowania tego samego materiału. proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.