Czy po tym zabiegu można korzystać z solarium?

Czy po Vaser lipo brzucha można korzystać z solarium chcąc trochę się opalić, nie odkrywając brzucha oczywiscie

Dzień dobry,

wszystko zależy od tego, kiedy wykonany był zabieg. Ogólnie rzecz biorąc, jednym z zaleceń po zabiegu jest powstrzymanie się od opalania. W związku z tym nie polecam wizyty w solarium i opalania na słońcu. Jeśli zależy Pani na efekcie opalenizny to proponuję samoopalacz lub opalanie natryskowe.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj