Czy powiększenie ust wykonano poprawnie?

Witam. Powiększalam pół roku temu usta kwasem hialuronowym 1 ml i w ustach mam wyczuwalne takie jakby "parówki" krótkie i są one twarde bardzo. Czy to tak powinno byc?? Czy kwas tak działa?? Pani u której robiłam zapewnia że wszystko jest ok i że tak się może zdarzyć. Nie wiem czy faktycznie tak jest czy nie chce się przyznać do jakiegoś błędu. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry, proszę udać się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej. Na odległość, bez oceny wizualnej i konsultacji trudno będzie Pani pomóc.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią,
Nie, usta powinny być miękkie, jednolite i nic nie powinno być wyczuwalne. Proszę pilnie udać się do doświadczonego lekarza, aby usunąć materiał z ust.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska