Dlaczego podczas leczenia Izotekiem nie można robić peelingu?

Dlaczego podczas leczenie Izotekiem nie można robić peelingu enzymatycznego, jeśli moja skóra się bardzo przesusza i łuszczy? Skóra zwłaszcza w okolicy nosa i brody jest bardzo zrogowaciała i ciężko z takim efektem nawet po nałożeniu kremu nawilżającego wyjść z domu..

Dzień dobry, podczas kuracji Izotekiem dochodzi do ścieńczenia naskórka, przez co poddawanie go dodatkowym zabiegom podrażniającym jakim niewątpliwie jest peeling może doprowadzić do powstania uszkodzeń. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.